Rhythmic Gymnastics Gymsport Committee
Rising Stars Program 2018

Avanti Rhythmics

Katrina Lai

Le Ray Gymnastics @ Abbotsleigh

Lara Wingfield

Le Ray Gymnastics Academy

Emmanouela Frokou
Karolina Grinko
Sophie Del Popolo

Le Ray Gymnastics @ Ravenswood

Lily Matthews
Mariia Avramidi
Petra Janda

MLC School

Isabella Wang 

Gymnastics NSW

Rhythmic Gymnastics State Team 2018

Sub Junior
Emmanouela Frokou LRG Academy
Karolina Grinko LRG Academy
Lara Wingfield LRG @ Abbotsleigh
Sub Junior Group
Halle Masters LRG @ Ravenswood
Lily Matthews LRG @ Ravenswood
Lisa  Comparet LRG @ Ravenswood
Lucy Hu LRG @ Ravenswood
Mariia Avramidi LRG @ Ravenswood
Pre Junior
Halle Masters LRG @ Ravenswood
Katrina  Lai  Avanti Rhythmics 
Lily Matthews LRG @ Ravenswood
Lisa  Comparet LRG @ Ravenswood
Mariia Avramidi LRG @ Ravenswood
Sophie Del Popolo LRG Academy
Non travelling Reserve Anastasia Makarenko LRG Academy
Level 9
Angelina Boland Chatswood North Ryde
Charlotte Parmenter LRG Academy
Grace Sheng LRG @ PLC Sydney
Jessica Li LRG @ Abbotsleigh
Zoe Lee LRG @ PLC Sydney
Junior International
Brio Dos Santos-Lee MLC School Gymnastics
Charlotte Davidson St Catherines
Isabella Wang MLC School Gymnastics
Maria Gourlas MLC School Gymnastics
Rachel Budiman LRG @ Ravenswood
Sophie Burke LRG @ Ravenswood
Non travelling Reserve Petra Janda LRG @ Ravenswood
Junior Group 
Petra Janda LRG @ Ravenswood
Rachel Budiman LRG @ Ravenswood
Rebecca Asvadurova LRG @ Ravenswood
Sophie Burke LRG @ Ravenswood
Stacey Erkes LRG @ Ravenswood
Level 10
Annelise Harper LRG @ Abbotsleigh
Anya Patel LRG @ Ravenswood
Charlotte Wong LRG @ Abbotsleigh
Danielle Boniface LRG @ Abbotsleigh
Olivia Owens LRG @ Ravenswood
Tyla Petrie LRG @ Abbotsleigh
Non travelling Reserve Hayley Baulderstone Chatswood North Ryde
Senior International
Alexandra Eedle LRG Academy
Amber   Atcheson MLC School Gymnastics
Michaela  Whitehouse LRG Academy
Coaches
Amybeth Owen St Catherine's
Beth Robb Avanti Rhythmic
Danielle  Le Ray Le Ray Gymnastics
Jaelle Cohen LRG @ PLC Sydney
Marija Vuk-Luboya LRG @ Ravenswood
Nicole Higham Chatswood North Ryde
Pepe Havea MLC School
Song-Hee Schumacher LRG @ Abbotsleigh
Veronica Sologuren LRG Academy
Judges
Catherine Western
Delia Halmu
Jessie Sellar
Kirsty  Le Ray
Magda Atcheson
Chaperones
Brenda Walsh
Kim  Boniface
Louise Owens
Oksana Grinko
Samantha Eedle
Tanya Whitehouse
Team Managers
Brenda Seaberg
Emma  Vazquez Borges